Ewa Baranowska

Współwłaścicielka Stajni Bella. Fizjoterapeuta z 18-letnim stażem pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, pedagog. Doświadczenie zdobywała m.in. Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Chorób Dziecięcych im. Korczaka, Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym „Promyk Słońca”, Centrum medycyny i rehabilitacji „MEDAR”, Poradni Mózgowych Porażeń Dziecięcych i innych. Terapeuta metody Vojty, wykładowca akademicki. Oprócz zwierząt „stajennych”, w domu ma 3 koty i psa.

Magdalena Kotwicka

Współwłaścicielka Stajni Bella, mgr zarządzania i marketingu, specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, od 4 lat pracująca z ciałem z osobami indywidualnymi i grupami  - metodą TRE® (Trauma, Tension, Stress Release Exercises) - obecnie jako Provider Zaawansowany. Metoda TRE® jest metodą wspomagającą fizjoterapię, jako pracę z napięciami emocjonalnymi i psychoterapię jako formę pracy z ciałem. Świetnie sprawdza się, jako sposób na codzienne pozbycie się napięć wynikających ze stresu i regulację systemu nerwowego. Swoją pasję dotyczącą możliwości, jakie daje praca z ciałem kontynuuje w trakcie 4-letniego szkolenia na psychoterapeutę w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena oraz psychoterapii w nurcie Life Force. W stajni oprócz szkoleń rozwojowych z końmi (Horse Assisted Education) oraz pracy jako terapeuta wspomagający (alpakoterapia, felinoterapia, dogoterapia), będzie prowadzić programy terapeutyczne „Powrót do jeździectwa” dla osób, które zrezygnowały z niego w wyniku upadku z konia, łączące TRE® i ekspozycję zwierząt oraz zajęcia dla osób odczuwających lęk w kontakcie z końmi, psami. Zwierzęce stado „stajenne” prywatnie powiększone jest o  domowe – dwa koty i psa. 

Wioleta Świtoń

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją jazda konna i hipoterapia. Alpakoterapeuta. Z ciekawostek również strażaczka OSP.

Jej specjalnością jest woltyżerka, której od kilku lat uczy się i doskonali u Agnieszki i Adama Susłowskich. Przygotowuje uczniów do zdawania odznak w tej dyscyplinie i z sukcesami organizuje pokazy woltyżerskie. Jej stanowczość, ale jednocześnie pewność, którą daje uczestnikom swoich zajęć, owocują dużą swobodą w kontakcie z koniem i poczuciem bezpieczeństwa. 

Na codzień zajmuje się naszymi zwierzętami i stajnią, z nieocenioną pomocą psa - Pioruna.

Karolina Kłos

Hipoterapeuta Stajni Bella. Fizjoterapeuta – terapeuta czaszkowo-krzyżowy, doktorant Wrocławskiego AWF w specjalizacji hipoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Ośrodku Dziecięcych Porażeń Mózgowych "Puchatek", Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym "Promyk Słońca", OIOM-ie Dziecięcym przy ul. M. C. Skłodowskiej 50 we Wrocławiu, Przedszkolach Specjalnych i w ramach własnej działalności. Właścicielka kota.

Martyna Mariańska

Hipoterapeuta i dogoterapeuta Stajni Bella. Fizjoterapeuta (AWF Wrocław), pedagog specjalny. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Ośrodkach rehabilitacyjnych, szkołach i przedszkolach z oddziałami specjalnymi. W Stajni Bella będzie również prowadziła zajęcia z alpakoterapii. Właścicielka psa - Lary, z którą prowadzi zajęcia dogoterapii.

Katarzyna Waga

Hipoterapeuta Stajni Bella. Fizjoterapeuta (AWF Wrocław). Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Szpitalach, Domach Pomocy i Ośrodkach Hipoterapii. Od dwóch lat pracuje również w Międzynarodowym Instytucie dr Swietłany Masgutowej. Jej zainteresowania to jazda konna i animaloterapia. Właścicielka psa.

Elżbieta Skiba

Hipoterapeuta Stajni Bella. Fizjoterapeuta (AWF Wrocław). Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Przedszkolach i Ośrodkach Rehabilitacyjnych i Hipoterapii. Od trzech lat pracuje również w Międzynarodowym Instytucie dr Swietłany Masgutowej. Jej zainteresowania to animaloterapia. Właścicielka 2 kotów i psa.

Dominika Pruchnik

Hipoterapeuta Stajni Bella. Fizjoterapeuta (AWF Wrocław) od kilku lat pracujący z dziećmi w Centrum Neurorehabilitacji we Wrocławiu. Jej pasją oprócz pracy i koni jest taniec, od 10 lat tańczy taniec towarzyski i flamenco. Właścicielka 2 psów i rybek.

Dowiedz się więcej

Kontakt

+48 500 328 064

stajniabella@gmail.com

Adres

Małkowice k/Kątów Wrocławskich

ul. Główna b/n (brama pomiędzy nr 18 a 20)